Greitieji kreditai nedirbantiems – išsigelbėjimas turintiems finansinių sunkumų

Jeigu netekote darbo ir jūsų santaupos baigėsi, tikrai gali pritrūkti pinigų svarbiausiems pirkiniams. Ką daryti jeigu giminaičiai ar draugai negali jums paskolinti? O gal nenorite jiems atskleisti, kad šiuo metu išgyvenate finansines problemas? Išeitis bent trumpam pataisyti savo finansus yra imti paskolą. Tačiau juk neturite darbo, todėl manote, kad paskolos jums nesuteiks. Yra bendrovių, kurios pinigų paskolins ir neturintiems darbo. Kreditai nedirbantiems yra būdas gauti finansinę pagalbą kol atsistosite ant kojų.

Kad ir kaip tai atrodytų viliojančiai, nepamirškite, kad būtina garantija, kad pinigus grąžinsite. Kas gali garantuoti? Įvairios pašalpos ar kitos išmokos, kurias gaunate. Tikriausiai netekę darbo, tuojau pat žingsniuosite į darbo biržą, kad kuo greičiau vėl galėtumėte užsidirbti. Tokiu atveju gausite socialinę bedarbio pašalpą. Jeigu kitais keliais negaunate pajamų, pasidomėkitekurioje bendrovėje suteikiami kreditai nedirbantiems. Galbūt turite vertingų daiktų, pvz., automobilį, nekilnojamojo turto ar pan. Šį turtą galima užstatyti kaip garantiją, kad vykdysite įsipareigojimus.

Jeigu neturite nei kitokių finansų, nei brangesnio turto, galbūt kažkas iš giminaičių ar draugų gali tapti jūsų laiduotoju. Jis patikins, kad paskolą grąžinsite, o jei nespėsite to padaryti, jis grąžins pinigus už jus. Jeigu kredito bendrovė neprieštarauja, pasinaudokite šia galimybe. Tai puikus būdas jeigu šiuo metu neturite darbo, bet žinote, kad greitai pradėsite gauti pajamas, o pinigų pragyvenimui reikia jau dabar.

Šiais laikais nebereikia eiti į banko skyrių ir praleisti ten viso pusdienio, ypač jeigu už lango šviečia saulė ir taip nesinori būti tvankiame banke. Kreditai nedirbantiemsprieinami internetu, kad ir kur bebūtumėte. Paraiškas galima siųsti bet kada, kad ir vidury nakties. Sutaupysite laiko ir nervų ląstelių. Reikės tik užsiregistruoti internetinėje svetainėje, pateikti reikalingus duomenis ir nuspręsti kokia pinigų suma reikalinga. Jeigu jums sutiks paskolinti, pinigų nereikės laukti kelias dienas. Juos gausite jau tą pačią dieną. Dauguma kredito bendrovių pinigus perveda per keliolika minučių.

Registruojantis visada privalėsite sumokėti mažą mokestį, kuris taps įrodymu, kad pinigų prašo tikras asmuo ir, kad banko sąskaita bus tikra. Kartais pildant įvairius dokumentus ir kai reikia įrašyti skaičius, galima suklysti. O kai iš banko sąskaitos pervedama kad ir visai nedidelė suma, numeris yra visiškai tikslus. Tai yra saugumo užtikrinimas.

Turbūt neprieštarausite tam, kad prieš suteikiant paskolą būtų patikrinti jūsų finansai, mat jeigu turite kitų skolų, paskolos negausite. Švari finansinė istorija taip pat yra garantija.

Žinoma, kaip ir visada, būtina įsigilinti į taisykles ir nebijoti skambinti į kredito įmonę ir klausti ar joje siteikiami greitieji kreditai nedirbantiems. Geriau apsidrausti ir nenukentėti. Pinigų skolinimasis yra atsakingas reikalas.

Patogus skolinimosi internetu aspektas yra tai, kad čia, prisijungę prie vartotojo zonos, matysite visą situaciją – kokio dydžio įmokas turite mokėti ir kada privalote tai padaryti. Tai patogu, nes galite iš anksto viską planuoti ir nesijaudinti, kad kažką pamiršite.

Greitieji kreditai nedirbantiems gali tapti išsigelbėjimu kai pinigų reikia čia ir dabar. Nemažai kredito bendrovių suteikia paskolas tiems, kurie neturi darbo, bet turi kitokių pajamų (pvz., bedarbio pašalpą):

 • Ferratum jums paskolins nuo 30 eurų. Jeigu jums reikia tik tiek, užteks, kad turėtumėte 19 metų. Tačiau jeigu prireiks didesnės pinigų sumos, reikės, kad būtumėte vyresnis (bent 21 metų).
 • Credit24, MomentCredit, Smspinigai, Smscredit ir Litcredit suteiks paskolą nuo 50 eurų.
 • Creditstar ir Paskoliukas suteiks kreditą nuo 100 eurų.
 • Paskolostau paskolins nuo 60, o Vivus nuo 75 eurų.
 • Pasinaudokite akcijomis, kurios padės sutaupyti. Credit24 už pirmą paskolą iki 500 eurų paprašys tik 1 euro palūkanų.
 • Smscredit ir Litcredit nereikalaus jokių palūkanų besiskolinantiems pirmą kartą iki 300 eurų.
 • Smspinigai suteikia galimybę pirmą kartą nemokamai pasiskolinti daugiau – iki 700 eurų.
 • Už pirmąją paskolą nieko neprašo ir Momentcredit.
 • Dažniausiai per 14 dienų galima persigalvoti ir nutraukti paskolos sutartį. Taigi, jeigu aplinkybės pasikeis ir matysite, kad paskolos jums nebereikia arba neturėsite galimybės jos grąžinti, nieko neprarasite.
 • Jeigu matysite, kad paskolos vistiek negalite grąžinti laiku, dauguma kredito bendrovių suteikia galimybę pratęsti mokėjimo terminą. Dažniausiai tokiu atveju tenka sumokėti pratęsimo mokestį.
 • Prieš skolindamiesi visada susipažinkite su taisyklėmis ir gerai pagalvokite, ar pinigus galėsite grąžinti.

Kreditai nedirbantiems gali tapti išsigelbėjimu tiems, kuriems trūksta pinigų svarbiausiems dalykams.

Ko gero, ne kartą iš dirbančių asmenų yra tekę girdėti, kad gaunamų pinigų yra maža:  tokiu atveju, svarstoma apie papildomo uždarbio galimybes arba nusprendžiama naujo darbo neieškoti, tačiau daugiau laiko pralesti dabartiniame, tikintis uždirbti daugiau. Atrodo, jei turite darbą, viskas paprasta – net ir tuo atveju, jei trūksta pinigų turint pagrindą po kojomis, atsiranda ir išeitis, kaip gauti daugiau pinigų. Tačiau reikia pastebėti, jog darbą turi tikrai ne visi žmonės – jo neturinčių  asmenų yra ne tiek jau ir mažai.  Tad, ką daryti tiems žmonėms, kurie nedirba joje darbovietėje ir negauna jokių pajamų, susietų su darbo santykiais? Galima tik džiaugtis, jog atsidūrus  net ir tokioje padėtyje, išeitis tikrai yra.

Post Navigation